Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Wnętrza > Obraz czy fototapeta?

Dom jednopiętrowy

Dla osób z ewidentnym lękiem wysokości, gdzie nawet wysokość jednego piętra stanowi problem, idealnym rozwiązaniem będzie projekt domu jednopiętrowego. Dom jednopiętrowy Przykład takiego projektu można podziwiać na załączonym zdjęciu.

Jest to dom dość dużych rozmiarów, więc mimo jego jednopiętrowości raczej nie będzie można narzekać na brak miejsca. Do domu dobudowany jest garaż co stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie. Wejście główne opatrzone jest trzystopniowymi schodkami, dzięki czemu dom niekoniecznie wygląda na niski. Istotna jest tutaj również podmurówka wykonana z cegieł, no i oczywiście płaski, piękny dach kryty dachówką. Dom jednopiętrowy W kwestii niskospadowych dachów takie rozwiązanie wydaje się być najbardziej rozsądne.

Kolorystyka utrzymana raczej na radosne lato, aniżeli na ponurą zimę, bowiem dominują żółcie, czerwienie i pomarańcze. Dom wygląda dzięki temu na nieco większy i optycznie zwiększa swoją powierzchnię. Jest to na pewno świetne rozwiązanie dla każdego, Dom jednopiętrowy kto chciałby mieszkać w sposób szczególny, a jednocześnie bez zbędnych udziwnień.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.