Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Nieruchomości i budownictwo > Budowa domu czy zakup mieszkania?

Dworek w wersji nowoczesnej

Domy budowane na planie dworku, z użyciem różnego rodzaju szlacheckich motywów od zawsze chyba cieszą się popularnością i zainteresowaniem wśród osób budujących dom. Dworek w wersji nowoczesnej Mając bowiem do wyboru zwykły projekt, a projekt na bazie dworku, z reguły wybiera się to drugie. Opcja taka pojawia się również dla tych, co wolą nieco nowocześniejsze projekty domów. Na zdjęciu wyżej widać idealne wręcz połączenie klasycznego domku, z innowacyjnym i nowoczesnym budownictwem.

Oczywiście tutaj istotny jest najbardziej nieregularny plan na którym projekt został wykonany. Zapewnia on na pewno swego rodzaju odskocznię od klasycznych prostokątów, czy kwadratów. To połączenie różnych figur geometrycznych i łuków, dzięki czemu całość nabiera wyjątkowości. Dworek w wersji nowoczesnej Interesujące jest tutaj również pokrycie dachu. Nie dość, że kolorystyka nieco się wyróżnia od klasycznych form dachówki, to do tego jeszcze dach wykonany jest na dwóch poziomach. Pierwszy poziom, o nieco większym spadzie stanowi dolną konstrukcję, zaś górna część, o nieco mniejszym spadzie tworzy przepiękne zwieńczenie całego projektu.

Warto również zwrócić uwagę na łuki wykorzystane w oknach dachowych i balkonie. Jest to na pewno świetna opcja dla kogoś, kto marzył o dworku, a obawiał się jego, nieco klasycznej formy. Dworek w wersji nowoczesnej W tym projekcie idealnie zostało połączone jedno z drugim.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.