Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Nieruchomości i budownictwo > Budowa domu na wsi

Klasyczny projekt z nutką nowoczesności

Łączenie klasycyzmu z nowoczesnością nie zawsze wychodzi dobrze zarówno pod względem praktycznym, jak i artystycznym. Klasyczny projekt z nutką nowoczesności Zwłaszcza tyczy się to projektowania domów. Można jednak natrafić na pewne perełki, które burzą ten stereotyp. Na zdjęciu wyżej widać piękne połączenie klasycyzmu z nutką nowoczesności.

Co stanowi nowoczesność w tym projekcie? Niewątpliwie jest to rozwiązanie kwestii balkonów. Podwójny balkon po prawej stronie jest na pewno czymś innowacyjnym, jak na cały projekt. Dolny i górny balkon współgrają ze sobą. Klasyczny projekt z nutką nowoczesności Nowoczesne wydaje się być również dobudowanie garażu do całej kondygnacji. W ten sposób garaż i dom stanowią nierozerwalną całość.

Co stanowi tradycję i klasycyzm w tym projekcie? Niewątpliwie są to szerokie schody stanowiące jednocześnie wejście do domu. Klasyczny projekt z nutką nowoczesności Stanowią one nie tylko wejście, ale również tworzą swego rodzaju werandę na której można siadywać sobie z wieczora popijając ciepłe mleko. Warto tutaj również zwrócić uwagę na poddasze, które świetnie zostało dopasowane do całości, aby w ten sposób współgrać z resztą projektu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.