Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > RTV > Czy telewizor musi być duży?

Niewielki dom z balkonem

Czasem się mówi, że małe jest piękne, zaś duże więcej może. Niewielki dom z balkonem W kwestii domu jest to stereotyp niezwykle sporny, jednak małe niekoniecznie musi oznaczać gorsze pod względem praktycznym. Przyjęło się bowiem, że im większy dom, tym wygodniejszy, bo przecież więcej przestrzeni. Zdjęcie powyżej pokazuje jednak, że małe jest nie tylko piękne, ale nawet i bardziej funkcjonalne od dużego.

Projekt powyżej wskazuje niewątpliwie na to, że największą jego zaletą jest mała powierzchnia użytkowa. Tym sposobem zaoszczędzona zostaje spora część działki przeznaczonej na budowę. Jednak, chociaż dom jest dość przeciętnych rozmiarów, to na pewno wykazuje wysoki stopień funkcjonalności. Wszystko za sprawą tego, że jest on wysoki. Niewielki dom z balkonem W ten sposób stworzony został wizerunek domu niewielkich rozmiarów, ale dwupiętrowy.

Warto zwrócić tutaj uwagę na fakt, że garaż znajduje się tuż obok drzwi wejściowo-wyjściowych. Jest to na pewno rozwiązanie niesamowicie funkcjonalne i praktyczne, bowiem zaoszczędza czas każdego użytkownika samochodu. Niewielki dom z balkonem Jest to więc dobre rozwiązanie dla każdego, kto musi co rano wyjeżdżać samochodem z i do garażu.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.