Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Wnętrza > Wnętrza w stylu wiejskim

Nowoczesny projekt domu

Nowoczesne podejście do projektowania domów nie jest zbyt często spotykane w naszym kraju. Nowoczesny projekt domu Jednak coraz częściej zdarzają się różnego rodzaju przykłady tego, że nowe niekoniecznie oznacza gorsze. Na pewno jest to pewna alternatywa dla klasycznych modeli projektowania budowli, jednak nie musi wcale oznaczać udziwnień i zbyt ekscentrycznych pomysłów. Przykład na taki nowoczesny dom, możemy zobaczyć na zdjęciu powyżej. Przedstawia ono bardzo nowoczesną budowlę, wykonaną w bardzo modernistycznym stylu.

Pierwszą innowacją jest tutaj dach, tudzież jego brak. Wykonany na płasko, na planie prostokąta stanowi odejście od tradycyjnych trójkątnych dachów. Nowoczesna jest tutaj również szklana ściana, dzięki czemu nie tylko świetnie to wygląda, ale daje również o wiele więcej światła niż zwykłe okna w ścianach. Nowoczesny projekt domu W ten sposób projekt ten jest nie tylko innowacyjny, ale stanowi również podstawę energooszczędną.

Warto zwrócić tutaj uwagę na to, że dom jest dwupoziomowy. Dach pierwszego poziomu to również balkon dla poziomu wyższego. W ten sposób bardzo pomysłowo zostały połączone ze sobą dwie kondygnacje. Nowoczesny projekt domu Do tego warto skupić się na materialne z jakiego dom został wykonany, oraz na to, że zostały w nim wykorzystane kolumny prostopadłościenne.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.