Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Nieruchomości > Kupno mieszkania do remontu

Obraz czy fototapeta?

Mało kto lubi mieć w mieszkaniu puste ściany. Obraz czy fototapeta? Większość osób preferuje zdjęcia, obrazki, obrazy lub innego rodzaju ozdoby, które ubogacają wnętrze. Do wyboru jest również fototapeta, która może zakryć ścianę w całości wybranym przez właściciela zdjęciem.

Ładne zdjęcie z pewnością może stać się interesującą tapetą, jednak jej wadą może być to, ze po znudzeniu się fotografią trzeba zrobić remont pokoju lub przynajmniej wytapetować jedną ścianę w całości.

Nie ma tego problemu jeśli posiada się na ścianach obrazy, które można wymieniać na inne obrazki po pewnym czasie. Obraz czy fototapeta? Obraz może być jeden duży lub kilka mniejszych. Popularnym sposobem wieszania obrazów obecnie jest sposób przypominający wystrój pomieszczeń w nowożytnej Holandii kiedy to wszystkie ściany od sufitu niemal po podłoge pokryte były obrazami różnej wielkości. Obraz czy fototapeta? Często wykorzystuje się do tego nie tylko obrazy malowane, ale także drukowane reprodukcje, które w antyramach lub w ozdobnych ramkach dają bardzo ciekawe efekty.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.