Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Wnętrza > Wnętrza w stylu vintage

Przesadna nowoczesność

Architektura krajobrazu wciąż jeszcze bywa w Polsce kulejącą dziedziną. Przesadna nowoczesność Patrząc na niektóre konstrukcje trudno nie skrzywić się z niesmakiem na myśl, że dany budynek albo nawet całe osiedle zupełnie nie pasuje do tego, co znajduje się wokół.

Pęd do nowoczesności, do wysokich budynków, fantazyjnych kształtów, szkła i szklanych ścian w każdym możliwym miejscu niekoniecznie wpływa korzystnie na budynek, oraz na to co wokół niego. Przesadna nowoczesność Owszem, nowoczesne biurowce prezentują się w ten sposób imponująco, jednak tylko wówczas jeśli obok znajdują się podobne budynki, nie kiedy jeden taki znajduje się wśród niskich, starych kamieniczek. Burzy wtedy spokój całej okolicy nie będąc ani ładnym, ani na miejscu. Istnieje wiele sposobów na to żeby połączyć w architekturze nowoczesność ze starszymi rozwiązaniami i warto z tego korzystać, zwłaszcza w wiekowych miastach.

Nowoczesne budynki bywają imponujące i piękne, Przesadna nowoczesność jednak przesadna nowoczesność nie ma szans spodobać się nikomu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.