Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Dom > Pompy do domu

Przydatny GPS

Kiedyś mapy, dzisiaj GPS. Przydatny GPS Wielu kierowców nie wyobraża sobie obecnie wyjeżdżać na dalsze trasy, zwłaszcza po nieznanych terenach, bez GPS’u w samochodzie. Jest to znaczne ułatwienie w czasie jazdy, pokazujące z dokładnością do kilkunastu metrów gdzie zjechać, jak jechać, na co uważać. Do tego jest to nie tylko informacja wizualna o położeniu samochodu oraz trasie, ale także podaje tę informację głosowo przez co kierowca nie jest zmuszony w żadnym momencie patrzeć na ekran.

Dobry GPS charakteryzuje się przede wszystkim długą żywotnością baterii oraz aktualizowaniem map, które pobiera przez satelitę. Przydatny GPS Jest to szczególnie ważne przez liczne przebudowy dróg, zmiany tras, pojawienie się nowych, jakie zaszły w ciągu ostatnich lat. Bez aktualizacji GPS może poprowadzić kierowcę okrężną drogą lub prowadzić starą, która może okazać się mniej korzystna. Dlatego wybierając GPS lepiej zadbać o tę funkcję niż o liczny wybór głosów, które mogą wypowiadać niezbędne instrukcje.

Oczywiście, zdarza się że sprzęt wyprowadza kierowców nie do końca tam gdzie chcieli dojechać, w związku z czym warto pamiętać, Przydatny GPS że to tylko sprzęt i nie można ufać mu całkowicie. Źródło: http://salonlazienka.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.