Jesteś tutaj: budexpo.com.pl > Projekty wnętrz > Powrót do przeszłości

Ściany dekoracyjne

W domu wolnostojącym ścian jest pod dostatkiem. Ściany dekoracyjne Sprawia to, że wyobraźnia i fantazje ruszają i zwykłe pomalowanie to za mało. Chętnie widzi się ścianę w oryginalnej, ciekawej wersji, udekorowaną tak, żeby pasowała do reszty pomieszczeń, a jednak nie przytłaczała. I nie była nudna.

Ściany dekoracyjne są dobrym rozwiązaniem tego problemu. Mogą to być ściany ceglane albo ściany z płytek klinkierowych, które układa się na ścianie tworząc interesujący efekt wizualny. Mogą mieć różne kolory i faktury, a w zależności od pomieszczenia, różne zastosowanie. Ściany dekoracyjne W kuchni cegła może służyć do wykończenia niektórych pustych miejsc nadając pomieszczeniu bardziej surowy charakter, który dobrze uzupełnia meble.

W przypadku pokoju, najczęściej salony cegła stanowi świetną obudowę kominka, który ozdobiony ceglanymi wstawkami będzie wyglądał na starszy niż jest. Ściany dekoracyjne Z kolei płytki klinkierowe charakteryzują się bogactwem faktur, które mogą z powodzeniem urozmaicić całą, dużą ścianę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.